Атестація педагогічних працівників в закладі дошкільної освіти №11 у 2018 – 2019 навчальному році

За результатами атестації у 2018 -2019 навчальному році та на підставі рішення атестаційної комісії І рівня від 18.03.2019 року, протокол № 3 прийнято рішення:

  1. Рожко Ірина Борисівна – відповідає займаній посаді та раніше встановленому 11-ому тарифному розряду.
  2. Коновальчук Наталія Іванівна – відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст ІІ категорії”.

За результатами атестації у 2018 -2019 навчальному році та на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня від 09.04.2019 року, прийнято рішення:

  1. Олещук Людмила Михайлівна – відповідає займаній посаді, раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії” та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь».
  2. Бідюк Ірина Дмитрівна – відповідає займаній посаді, раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії” та раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист».
  3. Ярута Оксана Олексіївна – відповідає займаній посаді, присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист».
  4. Войтович Марія Сергіївна – відповідає займаній посаді, раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії” та раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист».