Безпечне освітнє середовище

Основними ідеями сучасної освіти, що підтримуються і поширюються Міжнародною організацією ЮНІСЕФ, є ідеї забезпечення прав, свобод та інтересів дітей.

Вже ні для кого не таємниця, що суспільний запит спрямований на навчальні заклади, які є не тільки місцем, де дітей навчають, а, насамперед, простором для їхнього повноцінного розвитку, осередком успішних, креативних і щасливих людей. Такий омріяний навчальний заклад можливий лише в атмосфері фізичного комфорту, сприятливого соціального та психологічного клімату, що підтримує особистість, яка розвивається, вчасно реагує на її потреби та з повагою ставиться до її особливостей.

Педагоги нашого дошкільного закладу взяли участь в семінарі з елементами тренінгу за темою “Протидія булінгу в закладі освіти”, що був проведений за ініціативи практичного психолога.

В ході семінару-тренінгу учасники познайомилися з поняттями, передумовами виникнення, формами та структурою булінгу.
Навчитися: визначати вид булінгу, виявляти риси учасників булінгу, аналізувати їх поведінку, розробили план дій щодо профілактики та зупинки булінгу.

в кінці семінару-тренінгу педагоги створили плакат – пам’ятку “Щаслива дитина”.