Для Вас, батьки

Інформація про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Вараської міської ради:

Адреса: майдан Незалежності,2 місто Вараш Рівненська область 34400  (приміщення КМКП каб.104,105);

Електронна адресаsluzhba@varash-rada.gov.ua

Контакти: (03636) 3-11-31 – начальник ССД, 3-13-26 – спеціалісти.   Факс – (03636) 2-45-19. Мобільний телефон – 0689770962.

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 8.00 до 17.15

П’ятниця з 8.00 до 16.00

Перерва з 13.00 до 14.00

Медичні огляди дітей

Шановні батьки!

Для зарахування дітей до закладу дошкільної освіти та зарахування до першого класу у 2021 році медогляди будуть здійснюватися  Вараським центром первинної медичної допомоги в присутності батьків або законних представників.

Медичний огляд дітей починається з огляду сімейного лікаря, за попереднім записом, який визначає індивідуальний маршрут пацієнта і завершується видачею довідки у сімейного лікаря за Ф.- 086-1/0 та Ф.-063.

У разі відсутності у дитини профілактичних щеплень згідно Календаря щеплень без об’єктивних причин, довідка для зарахування до закладу освіти сімейним лікарем видаватися не буде.

Центром первинної медичної допомоги здійснюється скринінг дітей на предмет виявлення інфекційних і паразитарних захворювань, проводиться проба Руф’є для забезпечення медико – педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів, у разі необхідності – одразу отримується направлення на консультацію вузького профільного фахівця, на додаткові діагностичні обстеження.

Треба зазначити, що у довідці за Ф – 086-1/0 сімейним лікарем визначається група для занять фізичною культурою. Тому батькам доцільно медогляд дитини для занять у спортивних секціях та танцювальних гуртках тощо проходити одночасно з обов’язковим профілактичним оглядом у лікарів спеціалістів за направленням сімейного лікаря.

Поглиблений медичний огляд за участі вузьких спеціалістів за направленням сімейного лікаря проводять дітям лише декількох вікових категорій, а саме: дітям, які йдуть у перший клас (5-6 років), учням 5-х класів (11 років) та підліткам 14-17 років щорічно, окрім дівчат у 16 років. В 11-му класі хлопці проходять медогляд у військкоматах. Дітей інших вікових категорій (7-10 та 12-13 років) повинні оглядати один раз на рік сімейний лікар в присутності батьків або осіб, що їх заміняють.

Зверніть увагу!

Вараським центром первинної медичної допомоги передбачено «День здорових дітей»  – середа та четвер. Саме на ці дні рекомендовано записуватись до сімейного лікаря для проходження медичного огляду дітей.

Про медичний огляд дитини насамперед повинні подбати батьки! Не варто недооцінювати важливість профілактичного огляду, адже він дозволяє якщо не уникнути, то хоча б зменшити можливі ризики захворювань у дитини, які можуть загостритися під час навчання.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим дітям!

Подяка батькам вихованців ЗДО №11

Відповідно до Закону України „Про дошкільну освіту,” Положення про дошкільний навчальний заклад батьки вихованців  закладу дошкільної освіти №11 є активними учасниками навчально – виховного процесу,  а саме:

–   у  зміцненн1 матеріальної бази ЗДО;

–    створенні найкращих умов для всебічного розвитку дитини– розвивального середовища.

Тому, висловлюю    велику подяку всім батькам вихованців  групи №3,9 за проведення косметичного ремонту в спальні та груповій кімнаті гр. №9, в груповій кімнаті гр. №3.

Особливу подяку  висловлюю батькам :

–  за участь у конкурсах , виставках, що проходили протягом навчального року;

–  за зміцнення матеріальної бази кожної групи;

–  за фарбування та облаштування дитячих майданчиків;

–  за неоціненну допомогу вкладену в розвиток  закладу, за порозуміння між батьками під час проведення різних ремонтних робіт по підготовці закладу дошкільної освіти  до нового навчального року

.    Бажаю всім батькам вихованців ЗДО №11 міцного здоров’я, щастя, радості, натхнення, сімейного благополуччя, успіхів у всіх справах, задоволення та взаємопорозуміння від співпраці з працівниками  закладу дошкільної освіти №11

З повагою до  Вас директор  ЗДО №11 Рожко Лідія Олексіївна