Консиліум “Моніторинг динаміки досягнень дошкільників”

Для виявлення рівня відповідності результатів освітньої діяльності ДНЗ стандартам і вимогам дошкільної освіти проводиться моніторинг знань дітей у закладі дошкільної освіти. Він дозволяє адміністрації, фахівцям та вихователям своєчасно фіксувати рівні знань, умінь та динаміку розвитку дітей на різних етапах діяльності.

Дані вивчення є вихідним матеріалом для планування індивідуальної роботи з дошкільниками. Зокрема, для визначення шляхів та форм надання допомоги тим дітям, які мають труднощі у спілкуванні та засвоєнні знань, а також для своєчасного виявлення і подальшого розвитку нахилів і здібностей кожного вихованця.

Відповідно до результатів діагностування рівня знань дошкільників у І півріччі в ДНЗ був проведений консиліум “Моніторинг динаміки досягнень дошкільників”.

Гармонійний розвиток дітей – актуальна проблема адміністрації, вихователів та фахівців нашого закладу.

Реалізувати завдання системного підходу до гармонійного розвитку дитини дошкільного віку в нашому навчальному закладі допомагає залучення усіх фахівців до спільної консультативної діяльності.

Мета зустрічі полягала у здійсненні цілісного компетентного, системного підходу до питань розвитку, виховання і навчання особистості дитини через командну взаємодію педагогів-фахівців.

Учасники заходу мали можливість:

  • охарактеризувати рівень засвоєння програмового матеріалу дошкільниками;
  • визначити чинники, які сприяють покращенню засвоєння знань дітьми;
  • виробити рекомендації педагогам та батькам дошкільників стосовно визначення шляхів покращення розвитку;
  • поділитися своїми напрацюваннями;
  • отримати відповіді на актуальні питання.

На основі складених вихователями характеристик на окремих вихованців, довідок спеціалістів ухвалювалися рішення щодо організації корекційно – відновлювальної роботи з дітьми, які цього потребують. Сплановано надання батькам індивідуальних консультацій, рекомендацій практичного психолога та інших спеціалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *