Ляльковий театр у ЗДО

Мистецтво лялькового театру є однією з форм відображення життя в сценічних образах. На виставі глядачі стають свідками чудового процесу, коли літературний твір оживає у сценічних образах. Події відбуваються і розвиваються на очах глядача –він ніби сам бере у них участь, знайомиться з персонажами п’єси, співчуває горю і радіє щастю одних, обурюється поведінкою інших.

Зв’язок з глядачем надає ляльковому театрові надзвичайної сили, здатної, за словами М. Гоголя, примусити «натовп, ні в чому не подібний між собою, зворушитися одним зворушенням, заридати одними сльозами і засміятися одним загальним сміхом».

От і для наших вихованців на одному подиху пройшов перегляд  вистави на тему безпеки життєдіяльності . Діти емоційно сприймали поведінку героїв. Засуджували, або одобрювали вчинки персонажів вистави.

Дякуємо акторам Київського театру «Буратіно» за хорошу гру і позитивний настрій  для наших діток