Новорічні ранки

Новорічний ранок у дитячому садку — одне з найочікуваніших свят. Адже з ним пов’язано багато приємних, хвилюючих моментів — запалювання ялинки, вручення подарунків, присутність гостей.

Музичні керівники нашого закладу доклали багато зусиль, щоб наповнити свято яскравими несподіванками, щоб воно було по справжньому казковим для малюків ДНЗ №11 та ДНЗ №6.

Радісний святковий настрій створився у дітей. У цьому допоміг яскраво прикрашений зал, гарна ялинка, що виблискувала кульками та гірляндами. З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову новорічну подорож, яка була переповнена чудесами, піснями, танцями, загадками, сміхом та жартами. Усі вихованці на святі були одягнені в гарні новорічні костюми казкових героїв: Сніжинок, Цукерок, Зірочок, Пінгвінів, Зайчиків, Сніговиків, Лісовичків та інші.

Неймовірне задоволення діти отримали від зустрічі з Різдвяником –
добродійником, який живе у Карпатах та його помічниками. Він водив з ними хороводи, співав пісні, грав ігри, слухав дитячі вірші. Діти та гості зазирнули в казку та отримали незабутні враження від новорічних свят.