Правила прийому дітей в ДНЗ

Відповідно до пункту 2 статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», функціонування закладів дошкільної освіти, зокрема, створення умов для здобуття дітьми дошкільної освіти, належить до повноважень органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування.

Питання щодо розроблення та  впровадження  програми електронної  реєстрації  дітей  у заклади дошкільної освіти належить до компетенції  місцевих органів управління освітою.

Зарахування дітей в заклади дошкільної освіти здійснюється керівником закладу відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ?

Необхідно пройти online-реєстрацію на сайті – обрати вільний садочок та заповнити форму.

При реєстрації вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків, один-п’ять бажаних дошкільних навчальних закладів. Далі натиснути “Подати заявку”.

Якщо реєстрація заявки успішна – встановлюється статус “Зареєстровано в черзі”; дату та час реєстрації не можна буде змінити за жодних умов.

Якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на “Є можливість зарахування”, і буде запропоновано місце в обраному садочку або іншому закладі вашого мікрорайону, району тощо.

Батькам слід постійно відслідковувати статус, і в разі його зміни (про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу) упродовж 30 днів подати необхідні документи для вступу. В іншому випадку черга автоматично скасовується.