Інформаційна прозорість

Дата створення, його особливості
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№11 заснований у 1992 році. Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 11 загального типу здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» Статуту закладу (реєстраційний номер № 1606102000000203 від 13.01.2010р.).

Організація освітнього процесу за такими пріоритетними напрямками: поглиблений інтелектуальний та фізкультурно – оздоровчий розвиток дошкільнят.

Форма власності
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№11- комунальна власність Вараської міської ради.

Мова освітнього процесу – українська

Заклад дошкільної освіти №11 доступний для осіб з особливими потребами

Ліцензований обсяг (максимальна кількість осіб, що можуть навчатися одночасно) 280 дітей

Навчально-виховний процес для 280 вихованців здійснюється в 12 годинному режимі в одному приміщенні, де знаходиться 12 групових блоків, загальна площа яких становить 1610м².

У закладі функціонують:

• кабінет директора,
  • кабінет заступника директора з господарства,
  • методичний кабінет,
  • кабінет психологічного розвантаження,
  • спортивна зала,
  • музична зала,
  • басейн,
  • медичний блок (кабінет, ізолятор, процедурна, фізіотерапевтичний кабінет),
  • кабінет вільного доступу до мережі Інтернет для педагогічних працівників,
  • харчоблок,
  • пральня,
  • кабінет каштеляна,
  • кабінет діловода,
  • складські приміщення.

Підключено до мережі Інтернет кабінет завідувача, методичний кабінет, кабінет практичного психолога, кабінет вільного доступу до мережі Інтернет для педагогічних працівників, кабінет заступника завідувача з господарської частини , кабінет діловода. Wi-Fi (музична зала, група №12); Є електронна черга дітей.

Заклад має свою електронну адресу osvita.dnz11@i.ua і свій сайт: dnz11.varashosvita.rv.ua.

Освітній процес забезпечує 30 педагогів.