Про оплату за харчування дітей

Організація харчування – трьохразове.

Відповідно до наказу управління освіти від 09.01.2023 №4-РВ-23 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів загальної середньої та дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 2023 рік» встановити вартість харчування дітей у закладах дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на одну дитину в день на 2023 рік в розмірі:

-для дітей до чотирьох років до 54,08 грн.;

-для дітей з чотирьох до шести (семи) років до 70,11 грн.;

-для дітей до чотирьох років з непереносимістю глютену та лактози до 54,08 грн.;

-для дітей з чотирьох до шести (семи) років з непереносимістю глютену та лактози до 70,11 грн.

Встановити батьківську плату за харчування дітей в закладах дошкільної освіти та дітей дошкільного віку в навчально-виховних комплексах Вараської міської територіальної громади Вараської міської ради в розмірі 60% від вартості харчування на день.

Забезпечити безкоштовним харчуванням у закладі згідно з нормами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»:

дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців; дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) згідно переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року № 75; дітей із сімей військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації або перебувають у добровольчих формуваннях територіальної оборони в період дії воєнного стану; дітей із сімей військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають в полоні до визнання їх в установленому порядку безвісно відсутніми або оголошення померлими за рішенням суду.

Зменшити розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Вараської міської територіальної громади на 50% для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей.

Батьківську плату вносити щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який  вноситься  плата.

Порядок оплати за харчування

Одержувач: Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради .

Код ЄДРПОУ: 04590731

Банк одержувач:

УДКСУ у м. Вараш

МФО: 820172

Оплата в ДНЗ (0611010) – рахунок UA468 2017 2031 4201 0032 0104 7842

Призначення платежу:

–  батьківська плата  за   ДНЗ № __ група № __,  від  (П.І.Б.) за дитину (П.І.Б);