Психолого-педагогічний супровід дітей з ООП

Навчання дітей з особливими освітніми потребами – специфічне. Для кожного виду порушень є спеціальні методи, що допомагають повноцінно навчатися. Розробкою індивідуального освітньо-виховного маршруту займається ціла команда: вихователі, асистенти, психолог, логопед, реабілітолог та ін.

Але серед найважливіших її учасників – батьки дитини!

В нашому ДНЗ пройшло планове засідання команди супроводу дітей з ООП. Розглядалися результати досягнень дошкільників за перше півріччя.

Учасники засідання обмінялися інформацією щодо ефективності певних форм та методів роботи з дітьми.

Були доопрацьовані та затверджені індивідуальні програми розвитку та супроводу дітей з ООП на друге півріччя, узгоджені із батьками та спеціалістами.

Акцентували увагу на успіхах дошкільників; ефективності індивідуально-навчальних програм.