тел.: (036)-362-49-21…………..e-mail: osvita.dnz11@i.ua…………..сторінка у Facebook

Кожна дитина – унікальний світ, який потребує від вихователя використання не стандартного, а особливого педагогічного “ключика”.В.О. Сухомлинський

Ми раді ВАС вітати у нашому
закладі дошкільної освіти
«ДЗВІНОЧОК»,

де панує щирість і любов до дітей, високий професіоналізм і гармонія.
Тут дітям тепло і затишно. Тут можна усе: гратися, дружити, мріяти, міркувати, малювати, сміятися, любити, творити, радіти, жартувати, сумувати, фантазувати, помилятися…

• Життя дитячого садка різноманітне і насичене.
  • Діти разом із своїми наставниками поринають у світ знань. Вони захоплено граються, слухають казки, охоче пізнають нове.
  • Фізичний розвиток і здоров’я дошкільнят перебуває під пильною увагою медиків і педагогів закладу. Надзвичайно хороший ефект дають щоденні заняття фізкультурою.
  • Цікаво та оригінально проходить ранкова гімнастика. Інструктори з фізичної культури використовують елементи хатха – йоги, дихальної гімнастики, віршовані вправи . На заняттях широко використовують фітбол та степ платформи
  • Фізичному вихованню та оздоровленню дітей сприяє робота басейну. Заняття проводяться з дітьми всіх вікових груп, починаючи з дворічного віку.
  • Музично-естетичний напрямок займає належне місце в роботі з вихованцями. Цікаві неординарні заняття, театралізовані свята, розваги, концерти для батьків і дітей проводять талановиті, творчі керівники музичні, які вважають, що не талановитих дітей не буває. Тому наші вихованці мають змогу привселюдно демонструвати свої здібності та вміння у різних видах музичного мистецтва.
  • Для малюків прогулянка – це веселі мандрівки, ігри, дослідження, а для педагогів ЗДО «Дзвіночок» – ретельно спланована, кропітка праця, спрямована на збагачення життєвої компетентності малюків, фізичний, творчий, інтелектуальний розвиток.
  • Педагоги нашого закладу намагаються зробити відпочинок і розваги своїх вихованців не лише веселими, а ще й корисними для всебічного розвитку!

Подати заявку на вступ: