Семінар-практикум “Розвиток мовлення дітей дошкільного віку через використання скарбів народної творчості”

Говорити вміють всі, але говорити правильно, лише одиниці з нас. Розмовляючи з іншими, ми користуємось мовою, як засобом передачі своїх думок. Мова для нас є однією з головних потреб і функцій людини. Саме через спілкування з іншими людьми ми реалізуємо себе як особистість.

Мовленнєва діяльність займає особливе місце у життєдіяльності дитини дошкільного віку, оскільки є фундаментом мислення. Виховання правильного мовлення є необхідною умовою повноцінного, гармонійного розвитку особистості.

В нашому ДНЗ, за ініціативи вихователя-методиста, пройшов семінар-практикум “Розвиток мовлення дітей дошкільного віку через використання скарбів народної творчості”.

Метою семінару стало підвищення ефективності педагогічного впливу в процесі розвитку мовлення та розвиток комунікативних вмінь у дошкільників за допомогою фольклору, творчості та ігрових методів виховання.

Учасники зустрічі мали змогу поновити, розширити свої знання з використання фольклору й народної творчості у розвитку мовлення дітей дошкільного віку.

З метою налаштування на творчу, креативну роботу, педагогам було запропоновано виконати ряд вправ: “Рецепт педагогічної кухні”, “Рецепт молодості педагога”.

Педагоги мали змогу поділитися своїм досвідом роботи, цікавими методами, прийомами, досягнутими успіхами. Презентували розвивально-навчальні матеріали та ігри для розвитку мовлення дошкільників.