Свято випускників

От і закінчився навчальний рік! Ось і стали дорослішими наші діти – час проводжати їх до школи. Це веселе свято з присмаком суму! Радісно бачити усміхненні обличчя випускників та їх батьків та сумно розлучатися з дітками, які за ці роки стали вже рідними!

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Кожна хвилина свята заповнена вітальними словами, піснями, танцями,  переживаннями,  хвилюваннями та мріями про майбутнє. Не обійшлося і без випускного вальсу, в якому кружляли наші дошкільнята. Звучали поздоровлення вихователям, нянечкам, всім працівникам садка, напутні слова дітям, а у відповідь – слово батьків.

Завідувач вручила перші дипломи про здобуття дошкільної освіти.

Колектив ЗДО бажає, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов’язково здійснилась дитяча мрія. Хай зустрічаються на вашому шляху тільки хороші люди, які допомагатимуть вам.

А, Вам, шановні батьки, бабусі, дідусі, велике спасибі за підтримку, за розуміння, за співпрацю. Адже ми разом з вами любили, виховували, навчали. І хочеться сказати, що наші діти – самі розумні, самі красиві, самі виховані. Частіше говоріть це своїм дітям і вони надалі такими будуть. Дякуємо Вам за ваших діток!

Щастя й миру Вам!