Ярмарка педагогічних ідей

Зоя  Погонець та Ольга Остапчук презентували Лепбуки. Саме «лепбук» може забезпечувати дослідницьку, пізнавальну,творчу та ігрову активність дошкільників. «Лепбук» інформативний, багатофункціональний, сприяє розвитку уяви, творчості, естетичних смаків, має дидактичні властивості, залучає дітей до спільної діяльності. Може бути як індивідуальною, так і груповою роботою.

«Лепбук» – це книжка-розкладка з кишеньками, дверцятами, віконцями, вкладками і рухливими деталями, в яку поміщені матеріали однієї навчальної теми. Термін «лепбук» ( з англійського «lapbook» – наколінна книга )

Галина Остаповець та Тетяна Тарасюк познайомили присутніх  з Бізібордом

Бізіборд – це розвиваюча дошка, яка доступна кожному. По суті, це дошка, на яку кріпляться всякі привабливі для дитини дрібнички. Підійде все, що можна вертіти, крутити і клацати: різні замочки, кнопки, гачки, рахівниці, валіки, тумблери.

Оксана  Ярута познайомила всіх з лендартом.

Ленда́рт (від англ. land — земля, та англ. art — мистецтво) — художня діяльність, об’єктом якої є реальний пейзаж, фрагмент природного середовища. Діяльність такого типу є інтеграцією в пейзаж, перетворенням його фрагменту, або використанням натуральних процесів (ерозії, атмосферних чинників) для створення художнього об’єкта. Запропонувала підбірку «картин» , які можна створити разом з дітьми  під час прогулянки .

Ольга Вот  розповіла присутнім про  «Стіни і стелю , які розмовляють»

Людмила Олещук  запропонувала використовувати методичний конструктор, під час  планування тематичних тижнів. А також презентувала посібник А.Богуш «Складання розповідей за ілюстраціями до художнього твору»