Зимова казка

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят: заздалегідь готуємо подарунки, продумуємо як і з ким будемо святкувати.
А свят зимою й справді чимало.

Діти з нетерпінням чекають їх, адже це – пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – ці свята символ добра, родинного затишку.

Підготовка до свят в дитячому саду йде в самому розпалі. Вже давно прикрашені групи та інші приміщення дитячого садка, вбираються ялинки.

Стараннями дошкільників та їх батьків створюються новорічні поробки, які увійшли у виставки та стали окрасою дитячого закладу. В них представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій.
Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Справжньою окрасою стали вироби присвячені темі “Свічка сподівань”.

Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту дошкільнят.

Адміністрація та колектив ДНЗ № 11 висловлює подяку батькам за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *