Знайомство із батьками майбутніх вихованців

28.05.2019 року в ЗДО пройшли настановчі збори для батьків новоприбулих дітей: «Із думкою про дитину, або як підготувати малюка до вступу в ЗДО».

Під час зустрічі батьків було познайомлено із умовами роботи дитсадка, з організацією життя малюків в ЗДО. Підвищено психологічну компетентність щодо виховання і взаємодії з дітьми в період підготовки дитини до вступу в садочок та перші тижні адаптації малюка до нових умов. Ознайомлено з деякими віковими особливостями розвитку дітей раннього та молодшого дошкільного віку.

Гідну увагу було приділено здоров’ю малюків. З цією метою на збори була запрошена Денисова Т.М., яка ознайомила батьків із значенням щеплень, умовами прийому дітей в дитячий заклад, оцінкою здоров’я, важливістю зміцнення імунітету та гігієну дитини.

Колектив нашого ЗДО вважає своїм приємним обов’язком висловити слова вдячності усім батькам, які вважають важливим донести до малюка те, що він вже великий, тому що прийшов в дитячий садок, і це добре. У дитсадку його люблять, чекають і раді завжди бачити, малюк багато чого вже вміє робити самостійно, а ще більшому навчиться за допомогою турботливих дорослих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *